اعطای نمایندگی انحصاری در هر شهرستان بعد از عقد قرارداد صرفا به یک نماینده (فرد) (توضیح : در صورت درخواست های دیگر از یک شهرستان فقط با انصراف نماینده قبلی یا عدم اجرای مفاد قرارداد از جانب نماینده، به فرد دیگری انتقال می یابد)
نمایندگی صرفا برای محصولاتی که تولید انحصاری شرکت مدروکس بوده و تماما مجوزهای لازم را دارا می باشند اعطا می گردد.
داشتن سود بالای 30% برای نمایندگان شرکت مدروکس
اعلام نمایندگی و اسامی نماینده در سایت (.www.medoroux.com . www.medoroux.ir) با بازدید میلیونی در هر ماه
حمایت از نمایندگان با برگزاری دوره های آموزشی فروش و تبلیغ محصولات مدروکس در شبکه های سراسری و مجلات معتبر کشور
شرکت مدروکس از کیفیت محصولات خود اطمینان کامل دارد. با این حال جهت حصول اطمینان نماینده و مشتریان از خرید خود، گارانتی برای تمامی محصولات خود در نظر گرفته که این شاخصه باعث متمایز شدن این نسبت به رقبای خود شده است..
در هر شرایطی فسخ قرارداد از جانب نماینده به صورت یکطرفه بلامانع می باشد. یعنی اینکه نماینده در هر زمانی بخواهد می تواند اعلام قطع همکاری کرده و با پس آوردن محصولات، پول خود را دریافت کند.

مدروکس انگلستان در تمامی اقلام عرضه شده خود به عنوان توليدکننده ویا نماینده رسمی کالاهای پزشکی و یا نماینده مجاز و انحصاری معتبرترین برندها اقدام به واردات، توزیع، عرضه، فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی می نماید. با خرید از مدروکس مشتریان از اصل بودن کالا و اصالت کانال توزیع اطمينان حاصل ميکنند.
مدروکس انگلستان ثبت شده در اداره کل تجهيزات پزشکی با نام تجاری مدروکس بوده و دارای ناظر فنی می باشد
قيمتها در سایت مدروکس همواره به روز می شوند و مشتریان مطمئن خواهند بود که با قيمت مناسب و واقعی و با شفافيت کامل احتياجات کالای درمانی خود را تهيه می نمایند.

0
0
0
s2sdefault