تجهیزات پزشکی مدروکس انگلستان

کمپانی  مدروکس در سال 1996 تاسیس شد وتا کنون برارائه مرجعی مطمئن جهت تحلیل و فروش کالاهای پزشکی و درمانی تمرکزوفعالیت نموده است . مدروکس درراستای افزایش دانش کاربران ،سهولت تصمیم گیری ،خریدودسترسی آنان به کلیه نیازهای پزشکی و درمانی،اقدام به طراحی و توسعه پرتال الکترونیک Medoroux  نموده  است.  تامین مطمئن، سریع و اقتصادی نیاز کاربران با بالاترین کیفیت کالائی وخدماتی از اولویتهای مدروکس میباشند . فراهم نمودن پرتال الکترونیکی و سیستم سفارشگیری تلفنی (برای کاربرانی که با این روش ارتباطی راحتترند) در راستای تامین هرچه راحت تر و موثرتر اهداف ما و نیاز کاربران بوده اند .   محصولات در پنج گروه اصلی شامل متمرکز کننده اکسیژن، سمعک، مراقبت های تنفسی، تحرک و توانبخشی  ،پشتیبانی و ارتوپدی عرضه شده اند. درهر دسته اصلی کالائی، دسته های متنوع محصول به صورت کاملا تخصصی و تحت نظارت کارشناسان فنی تیم مدروکس بررسی و جهت فروش عرضه شده اند. شایان ذکر است در صورت نیافتن محصول مورد نظر می توانید ( با درج مشخصات محصول، نام تولید کننده و شماره محصول) از قسمت ثبت سفارش محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. امیدواریم گامی موثر در راستای افزایش دانش و خدمت رسانی به جامعه برداریم. 

موضوع فعالیت شرکت مدروکس: واردات و صادرات فروش  کلیه  تجهیزات پزشکی ،آزمایشگاهی ، بیمارستانی ، اورژانس، امداد و نجات، شنوائی، مراقبت های تنفسی ،ارتوپدی و  درمانی

اهداف و چشم اندازها :

شرکت مدروکس با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به شرکتی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

خدمات مشتریان:

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این شرکت این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و ... برای جلب رضایت کامل مشتریان در صورت نیافتن محصول مورد نظر می توانید (سفارش تک نسخه ای) ( با درج مشخصات محصول، نام تولید کننده و شماره محصول) از قسمت ثبت سفارش وب سایت مدروکس  محصول مورد نظرتان را سفارش دهید .

 بعلاوه،. علاوه بر اینها، سیستم پشتیبانی تلفنی و سیستم پشتیبانی آنلاین وب سایت  این شرکت ، با استفاده از کادر مجرب و تعلیم دیده، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده این شرکت  می باشد.

سوالات متداول

وجه تمایز:

دیدگاه شرکت مدروکس ، همواره یک دیدگاه مشتری مدارانه بوده و هست. به همین دلیل، کالاها و خدمات این شرکت دارای طیف وسیع و مردم پسند بوده و بطور کامل پشتیبانی می گردند. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، اشانتیون ، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و نمایندگی ها برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است.

نمایندگی ها و فروشگاه ها:

استفاده از نمایندگان فروش دارای تعهد و احساس مسئولیت بالا، که بتوانند برنامه فروش و خدمات رسانی را به طور مطلوب برعهده گرفته و رضایت کامل مشتری را برآورده سازند جزو برنامه های کاری این شرکت محسوب می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت نمایندگی ها مراجعه بفرمائید.

چرا مدروکس انگلستان

با توجه به موارد زیر استفاده از خدمات و خرید از مدروکس در مقایسه با دیگر تامین کنندگان برای مشتریان انتفاع مادی، امنیت و آسایش بیشتری را فراهم می آورد:

  •  مدروکس انگلستان در تمامی اقلام عرضه شده خود به عنوان تولیدکننده ویا نماینده رسمی کالاهای پزشکی و یا نماینده مجاز و انحصاری معتبرترین برندها اقدام به واردات، توزیع، عرضه، فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی می نماید. با خرید از مدروکس مشتریان از اصل بودن کالا و اصالت کانال توزیع اطمینان حاصل میکنند.

  • مدروکس انگلستان  ثبت شده  در اداره کل تجهیزات پزشکی با نام تجاری مدروکس  بوده و دارای ناظر فنی می باشد. 

  • قیمتها در سایت مدروکس همواره به روز می شوند و مشتریان مطمئن خواهند بود که با قیمت مناسب و واقعی و با شفافیت کامل احتیاجات کالای درمانی خود را تهیه می نمایند.

  • مدروکس دارای بزرگترین و متنوع ترین انبار کالاهای پزشکی در انگلستان  با بیش از5000 قلم  می باشد که این قابلیت مدروکس را به منبع و مرجع اصلی تامین، تهیه و توزیع بسیاری از اقلام پزشکی در کشور تبدیل نموده است.

  • امروزاغلب مراکز درمانی کشور و تعداد کثیری از پزشکان و مشتریان خانگی از خدمات مدروکس  به صورت مداوم استفاده مینمایند و این رشد قابل توجه کمی و کیفی مخاطبان میسر نبوده مگر بر مبنای رضایت مشتریان و معرفی مدروکس به یکدیگر به عنوان مرجع مطمئن و قابل اعتماد کالای پزشکی. در مدت فعالیت مدروکس تا کنون از روشهای تبلیغی استفاده ننموده و صرفا مشتریان راضی به معرفان و مشتریان دائمی  مدروکس تبدیل شده اند.

  • مدروکس مرجع تخصصی کالای پزشکی است و در این حوزه متخصص و متمرکز است. مشاوران فنی و متخصص در مدروکس همواره همراه مشتریان بوده و ضمن ارائه مشاوره تخصصی، شناخت خوبی از کالاهای پزشکی، تفاوتها، ظرافتها، کیفیت، کارآیی و اعتبار کالاها و برندهای کالای پزشکی داشته و آنرا با مخاطبان خود به اشتراک میگذارند. فروش کالا تنها هدف در مدروکس نیست و "تامین ملزومات سلامت و درمان، آنچنان که شایسته است" رسالت اصلی مدروکس میباشد.

تجهیزات پزشکی مدروکس

www.medoroux.com  

www.medoroux.ir 

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

Facebook Page: Medoroux.ir

Instagram ID: Medoroux_iran

Skype: Medoroux.ir 

Viber Number :  +989197732515  

Phone Number : +982188944677, +982188891714

50002030944677 : سامانه پیام کوتاه

تجهیزات پزشکی مدروکس تجهیزات پزشکی مدروکس،سمعک مدروکس اکسیژن ساز مدروکس ،تجهیزات پزشکیویلچر مدروکس ،تجهیزات پزشکی مدروکس  ویلچر برقیتجهیزات پزشکی مدروکس      

0
0
0
s2sdefault